Kamery internetowe w Kazimierzu Dolnym. Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.
Kamera Kazimierz Dolny, Rynek i kamienice

powiększ kamerę
Widok z Apartamentu Rynek 1
Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:
REKLAMA
Komentarze (122735)
Tak tak Charles i Iwonka :) Ciepło się zrobiło to serducha biją ;)
Tak tak Charles i Iwonka :) CiepĹo siÄ zrobiĹo to serducha bijÄ ;)
Charles, moi je vois aussi qu'il fait soleil aujourd'hui sur Sosnowiec, mais il fait froid chez moi :> Bises!
Oui, j'ai vu que tu avais cherché à me joindre sur Skype, mais j'étais sorti avec le beau temps d'hier (26°C). Je vois qu'il fait soleil aujourd'hui sur KD et chez toi ? :>
WITAJ artus dzieki za piekne foty jak masz to podziel sie jeszcze z nami ;) ......robertze wlasnie wszyscy wyjechali - no maze niektorzy zostali ;)
wzajemnie wzajemnie a wszytskich zapraszam na forum bo cos podumało ostatnio :(
Dzień dobry. Witajcie P_A, AU, ciekawska, Luke i wszyscy inni nie wymienieni ale z chęcią czytani. Miłego dnia. :-)
ach jak cudnie :) wiosna w Kazimierzu za 2 tyg bede :)
...teraz właśnie warto TAM jechać ... :)
witaj dawno nie czytana P_A a i Charles od razu razniej :) pozdrawiam .......rowniez studenta Luke hannah ciekawska i przez P_A wymienianych - w wiekszosci ten poniedzialek przetrzymamy :)
Charles, j'ai travaillé et j'ai cherché toi à Skype (hier) :>
hannah! Założyłaś buty jednarazowego użytku!
Bonjour, bonjour, bonjour Iwona. Enfin !!!! que faisais-tu pendant tout ce temps ? passes une bonne journée. :)
hannah! Pająki rownież roznoszą boreliozę ( nie tylko kleszcze). Nie jestem lekarzem, więc trudno mi jest Ci coć poradzić. Miałem z nią do czynienia ( specjalne antybiotyki radzą sobie z nią dość dobrze). Jedyna rada, pokaż ukąszenia lekarzowi. Zaniedbana borelioza to masa prawdziwych kłopotów. Zyczę Ci, aby te pająki nie miały nic wspólnego z tą chorobą. Serdecznie pozdrawiam.
Witajcie w biegu. Nie mam czasu poczytać archiwum, tak mnie dopadło złe :>
Pozdrawiam serdecznie: AU, Luke, Misiaczek, ciekawska, hannah i inni i Marzenka, i Olga, i Aneri, i Beaty, i artus, Tadek, bramcio, konan z ys, i Liko, i MM i pozostali... :)
Bonjour, bonjour,bonjour Charles !! Moi je suis ici pour le moment, malheureusement.
Bonne journée et bises pour toi :))
wróciłam. ze zgniłymi butami, pogryziona przez pająki i jak zwykle po Kazi ...rozbita;/
bonjour à tous, bonjour AU.
Est-ce que ma chère Iwona est présente ce matin ??
bises et bonne journée. :))
radio mowi
bo mu placa
ze na drogach sa wypadki
gina ludzie pod kolami
bo kerowcy sa pijani
haslo znacie , a jak nie
to przypomne :
- PILES NIE JEDZ
- A JAK JEDZIESZ NO TO NIEPIJ !
to jest przeciez takie proste
zapamietaj - to od DZIS ................!
Marzenko mam nadzieję że nie masz powikłań tylko niestety zap. płuc to nawet dzisiaj w dobie antybiotyków trzeciej i czwartej generacji jest poważną chorobą-całe szczęście całkowicie uleczalną. Moja rada cierpliwie czekaj,wszystko minie i kondycja wróci niestety gdzieś pod koniec maja,ale wróci:-) :-) Pozdrawiam ,trzymam za ciebie kciuki abyś szybko wróciła do formy....pa pa