Kamery internetowe w Kazimierzu Dolnym. Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.
Kamera Kazimierz Dolny, Rynek i kamienice

powiększ kamerę
Widok z Apartamentu Rynek 1
Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:
REKLAMA
Komentarze (122736)
No to mamy nowy podkamerkowy fan klub: "racjonalistów -kurna". A czy ty axel znasz przynajmniej znaczenie słowa? Bo to "upadlanie w rynkowej" usmażyło ci chyba resztkę neuronów w mózgownicy.
P.K.Long Island - 2008-03-12 12:07 jeżeli uważasz że AU nie agituje tylko się "podziela", to ja się podzielę stroną Racjonalista.pl - główną polską wylęgarnią wolnomyślicielstwa, ateizmu, krytyki religii itp
hahaha
long island - "sluchajcie wiecej radia" to jest apel a nie wyrazenie zdania - jezyka zapomniales i znaczenia slow? kamerki to nie miejsce na serwowowanie rydzykowych ulotek, a twoje czytanie nikogo nie obchodzi, nie powod do dumy otumanianie sie, lepiej sie podziel co ci smakuje na drugie danie. po to obsabaczaliscie tu piszacych by sobie miejsce na torunska parafie zrobic? portal swoj zalozcie a nie kazimierz mi i innym tu zaklocac.
coucou !!!! Witaj !!!
salut Iwona et bises. :)
..."normalne życie " w tym Kazimierzu ...
Witam i podziwiam Kazimierz .AU ma duzo racji ja tez czytam strone internetowa Radia Maryja i to ,ze Ona pisze o tym nie jest wcale uprwaianiem agitacji tylko podzieleniem sie swoim zdaniem.Pozdrawiam ponownie kochajacych Kazimierz
Pozdrowienia z łodzi :). Za 8 dni w końcu wrócę do domciu.
...na pewno tak
...coz moge powiedziec - polecam pyszna kawe z karmelem !! ....wszyscy napewno wiedza gdzie "ja" znalezc !
...a "obecni" pozdrawiają Ciebie.
pozdrawiam wszystkich tu "obecnych"
pozdrowienia dla b.radnego
Do dr - postaram się coś zamieścić - także pozdrawiam
I znowu jest kolejny, piękny wiosenny dzień. Każdy się pewnie wyspał- albo jeszcze śpi.... Sporów dzisiaj też powinno być mniej....Tego wszystkim życzę. Pozdrawiam
HzW 27,75 pojszlo h temu, nie agitowac w podkamerkach!
co ty kobieto za agitacje uprawiasz w podkamerkach, RM proponujesz? komu? tube propagandy rozwalajaca spojnosc kosciola - komunie sie nie udalo - a temu tak; gdzie ty masz rozum i minimum inteligencji - wiesz choc co to mysl posoborowa? chcesz agitowac to nie tutaj - ani pod fare, wszedzie sie beda wciskac cymbaly - sobie w ameryce zaluz fan klub muchomorka.
sluchajcie wiecej radia MARYJA a nie przegna was na drogi pochyle i na drogi krete - kiedy po latach juz wyszliscie na drogi proste - to na pierwszym miejscu jest rodzina wiara POLSKA :)
noo pewnie wielbiciele powiatowego spadli razem z nim na wtorek więc są przed telewizorem
.. Dziś miałaś ciężki dzień,.... a a wieczorem bedziesz pracowała dłużej.... a potem ???? Śnij pięknie i tylko o mnie !!!! :-)
No co ,gdzie jestescie kamerkowicze, w kosciele na rekolekcjach czy pijecie w rynkowej, nie ma bramcia,kataryny,chwastu , a gdzie uwielbienie dla swej osobowości.