Kamery internetowe w Kazimierzu Dolnym. Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.
Kamera Kazimierz Dolny, Rynek i kamienice

powiększ kamerę
Widok z Apartamentu Rynek 1
Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:
REKLAMA
Komentarze (122737)
ciekawe co ten AU dzisiaj jaral ?
Marzenko - ja zawsze pozdrawiam pieknie , tylko czasami, trzeba mnie czytac do gory nogami ;) pozdrawiam
AU jak pięknie dziś nas pozdrawiasz dziękuję
Macie dzis niebo jak na ANTYPODACH
tylko kangurow by bylo szkoda
choc maja futra i skore kangurza
to z nich zmarzluchy duze
ale na szczesie sa za daleko
i pozdrawiaja sloneczne miasteczko
KAZIMIERZ DOLNY nad rzeka WISLA
PULAWY co tez w sloncu blyszcza
LUBLIN stolice L.............szczyzny
i wszystkich na koncu SWIATA z kangurzej wyspy ;)
Słuchanie co niedzielę tego samego fajna rozrywka hi,hi
Pozdrawiam wszystkich pod kamerkami>
dzieki , a w innch kosciolach ?
W farze o 9, 10:30, 12 i jakos wieczorem
tzn, msze ?
pomozecie mi , o ktorej sa masze w Kazimierzu?
Milej Niedzieli .....................tak przy niedziely , juz pewnie wszyscy po mszach niedzielnych i dusze czyste i w glowach jasniej, a serca bardziej ku bliskim otwarte :)............. a po kosciele w drodze do domow "herbatka" w najblizszych kawiarekach , utrzyma to cieplo , nawet w tej przedwiosennej aurze ............ Milej NIEDZIELY raz jeszcze powtorze W POLSKICH miasteczkach malych i duzych ....................papapa:) AU
Może uda nam się jeszcze kiedyś to powtórzyć...spacer nocą brzegiem Wisły...pyszna zupa cebulowa... aromatyczna herbata...:-) Ty też pięknie śnij...:-)
no i Czarnego
pozdrawiam cały Kazimierz i Panow z Przystani
... Rozmyslam cieplutko o Tobie... Tęsknię za tym miejscem i chwilami tutaj spędzonymi razem z Tobą... Śnij pieknie.... :-)
witam, udało mi się dostać kwiatka od atrakcyjnego KAZIMIERZA, szkoda że nie wiem jak wyglądały te migawki, czy ktoś widział Pytanie na sniadanie?
Gdy patrzę na rynek w kamerkach to czuję się tak, jakbym tu była. Zaglądam tu już chyba od dwóch lat, Dziś zdecydowałam się napisać, że bardzo tęsknię. Mam nadzieję być w Kazimierzu w te wakacje. Podpowiedzcie, gdzie się zatrzymać, żeby było niezbyt drogo?
riposta pojszla. pozdrawiam
cz.II w drodze. pozdrawiam.
...Teo ...Ty wiesz ...