Kamery internetowe . Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.

Zobacz również pozostałe kamery

Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:

Treść komentarza:

avatar

akceptuję regulamin

Komentarze (120393)

avatar
Beata Małpa Złośliwa Pięknolica Ope... - Piekło 2017-03-12 09:16 (użytkownik niezalogowany IP: 2.161.10...)

Ach Wykształciuchu daj spokoj z tymi beczkami , ateiści niemieccy mimo legalności aborcji zakopywali nie raz w ogródku. Patologia to patologia.
Katolicy jeszcze nie planują zamachów bombowych w centrach handlowych gdzie statystycznie w sobotnie przedpołudnie przewija się 66 tysięcy ludzi.
A dzieciaka, jeśli o to Ci chodzi, zadźgał czystej rasy 19 -letni niemiecki nordyk , nie uchodźca.
Nie mieliśmy okazji wypracować demokracji ponieważ Polska, nawet nie uciskana, słabo dbała o ogół narodu- chłopów i mieszczan , karmiła się szlachecką wolnością i mitami narodowymi. Efektem było opóźnienie cywilizacyjne. Trzymanie ogółu pod butem, by nie mógł rozwinąć swego potencjału to nic dobrego. Wyraźnie widać efekty w relacjach podróżników, zagranicznych, mega zacofanie cywilizacyjne, ucisk chłopa, ogromna bieda i jego służalczość, słabo rozwinięte mieszczaństwo na tle innych krajów i dumni jak królowie szlachetkowie.
Z jezuitami przyznam ci rację, więcej szkód niż pożytku wyniklo z ich ekspansywnej działalności.

avatar
Wykształciuch - Polska 2017-03-11 22:54 (użytkownik niezalogowany IP: 193.106....)

To nie świadczy o systemie edukacji, lecz o tym, że nieprzepracowane traumy mszczą się. Nie mieliśmy kiedy przerobić klęski niedemokratycznych rządów sanacyjnych pułkowników. Nie mieliśmy kiedy wypracować stabilnej demokracji, ani zasad pracy grupowej na rzecz wspólnego dobra. Dlatego nieprzepracowane katastrofy autorytaryzmu lubią wracać echem. Bardziej jako farsy, niż dramaty. Lecz krew psują i tak. Cóż, od 300 lat mamy przechlapane.
Na pociechę - nie zawsze tak było. Ostatnio czytałem materiały z procesów sądowych wytaczanych przez Mikołaja Reja. Jego ówczesne problemy to kłopoty bardziej kupca niż szlachcica. Zwykłe życie obywatela (poddanego) istotnego mocarstwa. Co nas zepsuło? Chyba oddanie oświaty jezuitom...

ps. Beato, dziękuję za przytoczenie prasówki, którą i tak znam. I mam do niej mniej więcej taki stosunek, jak Niemcy do oczywistej, łatwej i prostej reelekcji na stanowisku Przewodniczącego RE. 27:1 Bliższa ciału koszula
I na każdego rozrabiającego uchodźcę mogę Ci przytoczyć martwe dziecko w beczce w naszej pięknej katolickiej RP.

avatar
Obywatel - Polska 2017-03-11 21:32 (użytkownik niezalogowany IP: 92.22.14...)

Na starcie dnia zszokowani zwycięstwem piszą petycje do niejakiego Dudy prezydenta wszystkich wolaków o wystąpienie Polski z UE. Podpisało 7 tysięcy, co dobrze świadczy o naszym systemie edukacji, tylu idiotów, a potrafią się podpisać...

avatar
Beata Małpa Złośliwa Pięknolica Ope... - Piekło 2017-03-11 19:40 (użytkownik niezalogowany IP: 31.213.1...)

Jeżeli to pocieszy strapione serca wszelkich zawstydzonych , to w demokratycznej tv w najdemokratyczniejszym kraju, sprawa Tuska była niezbyt wałkowana, pokazali Merkel- powiedziałą że Tusk powinien wygrać, tak też się stało, Niemcy szczęsliwi ,że słowa Merkel mają moc sprawczą. Zaproszony ekspert przytomnie zauważył,że to dopiero początek, bo idą wybory a tak jak polski rząd mysli ogół ludzi w wielu krajach Europy , więc można się spodziewać,że to było preludium do kłopotów unijnych.
Rano jeszcze była jeszcze niewielka wzmianka na 5 stronie w gazecie, że w Brukseli były tarcia. Wieczorem już o tym nikt nie pamięta. Ani waszego Tuska ani Kaczyńskiego.
Zyje się tu notorycznymi pogrózkami Erdogana, machlojkami demokratycznego towarzysza Schulza w Brukseli, mordercą 19- latkiem który zadźgał dwie osoby w tym 9 letnie dziecko, ponad 50 ciosami noża i chwalił się zdjęciami w internecie, atakiem na dworcu siekierą a dziś to przede wszystkim panika i zamknięte dwa ogromne centra handlowe. Nic się nie stało ale planowane były tam ataki terrorystyczne. Na pocieszenie dodam, że na razie Waszczykowski Erdogana w dyplomacji i słowach nie przebił:)

avatar
Wykształciuch - Polska 2017-03-11 11:52 (użytkownik niezalogowany IP: 193.106....)

No i po katastrofie polskiej dyplomacji, obnażeniu fiaska polityki zagranicznej, odbyła się feta z udziałem nadpremiera, premiera i Macierewicza...

Boże! Dokąd moja Polska zmierza...

avatar
Hehe - Kazimierz 2017-03-11 11:41 (użytkownik niezalogowany IP: 92.22.14...)

Nikt tak nie odwraca kota pipą jak klamczynski ze swą świtą klakierów, powoli staja się lepsi od agencji tass i radia tirana z dawnych lat. Aby totalna porażkę przekuwać na wielkie zwycięstwo to trzeba miec dopiero tupet i bezczelność ale kłamcy i oszuści tak maja. Znów ciemny lud to kupi?
Moniko - proste konstrukcje nie wymagają głębokich analiz, wystarczy rzut oka jak kto ma doświadczenie.

avatar
Monika - Kraków 2017-03-10 19:13 (użytkownik niezalogowany IP: 37.47.10...)

Hehe najpierw sie zastanow sto razy jak cokolwiek napiszesz a potem pisz cos pod adresem drugich osob !!! Pozdrawiam Wszystkich mieszkancow i bywalców Kazimierza udanego weekendu !!!!!

avatar
Beata Małpa Złośliwa Pięknolica Ope... - Piekło 2017-03-10 18:36 (użytkownik niezalogowany IP: 31.213.1...)

Dla mnie Pijany było jasne ,że Tusk powinien zostać w Brukseli. Idealnie tam wpasowuje się w towarzystwo przezacnych dziewic politycznych: Junckera za którym ciągnie się bardzo śmierdząca afera podatkowa, Schulza który zdezerterował do macierzy na jakieś intratne stanowisko ale kolesiom posadki pozałatwiał, zarobki też( ciekawe czy chociaż mu dadzą za to te stanowisko ministra spraw zagranicznych na otarcie łez, czy jednak zaczną rozliczać?),Verhofstadt, biedak ślepy i głuchy na skandaliczną aferę pedofilską i dziewica nr 4 Timmermans najbardziej liberalny i wyzwolony pod każdym względem z liberałów. Tusk jednak przy nich wciąż blado wypada i musi się jeszcze podciągnąć w byciu prawdziwie europejskim jak trzeba.

avatar
Pijany Znad Grodarza - Kazimierz 2017-03-10 17:02 (użytkownik niezalogowany IP: 46.77.19...)

@ Pięknolica Beato
Twoje : "Wykształciuchu, naturalnie ,że rząd postąpił głupio, bo siłowo i butnie próbował niepotrzebnie kopać się z koniem. Wystarczyło powiedzieć swoje i tyle." ma sie nijak do GŁUPOTY, bo ta jest o wiele mądrzejsza nizli aktualnie, aktualny Rząd.
Wstyd, wstyd, wstyd. Zdymisjonować i postawić pod pręgierz.

avatar
Pijany Znad Grodarza - Kazimierz 2017-03-10 16:56 (użytkownik niezalogowany IP: 46.77.19...)

K........ ME......... RA. już jest,
ps, jednak nie olewają. hmm. może czekali na reelekcje Tuska ?. Wybaczam i popieram.

avatar
Beata Małpa Złośliwa Pięknolica Ope... - Piekło 2017-03-10 12:50 (użytkownik niezalogowany IP: 31.213.1...)

Wykształciuchu, naturalnie ,że rząd postąpił głupio, bo siłowo i butnie próbował niepotrzebnie kopać się z koniem. Wystarczyło powiedzieć swoje i tyle. To pokazuje,że mają lawę zamiast mózgów, w polityce takie emocje i zagrania nie są potrzebne a i tak wiadomo było, co dalej będzie. Merkel wygrywa na 200 procent stanowisko kanclerza (Schulza podstawili jako marionetkę, już na starcie jest praktycznie dyskredytowany na pierwszych stronach gazet -zarzuty bardzo poważne dotyczące czasów gdy pełnił stanowisko przewodniczącego Europarlamentu), więc przyboczny Tusk musi zostac. Tyle że są bardzo pewni siebie nadal, a nad ich głowami zbierają się chmury, z których prędzej czy później poleci coś cięzkiego. Szczerze to nie chciałabym tam siedzieć w skórze Tuska, jak go teraz kochają , potem zwalą wszystko na niego.
Drogi Hehe/Obywatelu , proszę sobie nie pochlebiać -po niczym was nie poklepuję, obawiam się ,że mogłabym od tego jakiejś zarazy dostac wewnętrznej i zewnętrznej.

avatar
Wykształciuch - Polska 2017-03-10 12:00 (użytkownik niezalogowany IP: 193.106....)

Beato, Jorgusiu, Moniko! Czy Wy naprawdę popieracie to liberum veto, które wczoraj próbował nieudolnie wprowadzić rząd PiSu na szczycie UE?

avatar
Hehe - Kazimierz 2017-03-10 10:59 (użytkownik niezalogowany IP: 92.22.13...)

Dzis 10 marca dzień, w którym aktywiści utworzenia Międzynarodowego Dnia Warchoła przeżuwają porażkę. Przywodcy 27 panstw kompletnie ich olali. To duza ilosc moczu na centymetr szesciennby mentalnosci. Co z tego wyniknie trudno przewidywać albowiem zachowania niezrównoważonych intelektualnie i niedojrzałych psychicznie. Choc jest kilka prostych scenariuszy zawsze może wyjść głupota nie do pojęcia. Rankiem już ktoś-cos brzdąkało o konieczności opuszczenia UE przez Polskę, ciekawe efekty dalszego zalewania się żółcią.(mam nadzieje iże kogo szlag trafi ku chwale Ojczyzny)
Uprzejmie proszę sprzątaczkę o nie poklepywanie mnie po ramieniu, romansu nie będzie.
Moniko przyjrzyj się punktowi, z którego się wypowiadasz, może cie oświeci.

avatar
Monika - Kraków 2017-03-10 10:07 (użytkownik niezalogowany IP: 37.47.10...)

Do Hehe:Ja zadufkiem wsobnym? Bo nieraz pisze to co mysle i to co mi sie nie podoba ?To dlatego mnie oceniasz ze jestem przemądrzała?Mylisz sie !!! A tak przy okazji to dla Wszystkich meżczyzn wszystkiego najlepszego z okazji Ich Swieta

avatar
Beata Małpa Złośliwa Pięknolica Ope... - Piekło 2017-03-10 09:01 (użytkownik niezalogowany IP: 31.213.1...)

Obywatelu/Hehe, ależ gimbaza to mi staje przed oczami jak wasze teksty czesto czytam, dzieciaki mojej znajomej grają w ogame i kiedy ktoś staje im na drodze w gierce online wypisują rzeczy w podobnym tonie.
Chociaz może to nie jest źle w ten sposób dalej jesteście "młodzi duchem".

avatar
Wykształciuch - Koluszki 2017-03-10 00:24 (użytkownik niezalogowany IP: 193.106....)

"Rudy" to T-34. Czołg produkowany od 1941 roku. To tyle w kwestii posiadania go w 1939r.

avatar
Hehe - Kazimierz 2017-03-10 00:11 (użytkownik niezalogowany IP: 92.22.13...)

Monbika - nie mam zdania o twoich komentarzach, mam zdanie o twojej mentalnosci, zadufka wsobnego.
Pijany ma słusznego -jorgus nigdy nie dorośnie poziomu gimbazy, to polgwlowek

avatar
Jorguś - Zabrze 2017-03-09 23:55 (użytkownik niezalogowany IP: 92.228.1...)

Ciemniak jesteć Wykształciuch!!!
Jak byśmy mieli w 1939 dwa czołgi "Rudy" z dwoma Gustlikami, jankiem, psem Szarikiem i resztą załogi to prawdopodobnie wygralibyśmy drugą wojnę światową. (Jak by nam "przyjacieele" nie wpakowali noża w plecy...)
Ale tutaj nie miejsce na takie pierdołki. Było-minęło.
POZDRAWIAJ & KOMENTUJ!!! ;-)

avatar
Monika - Kraków 2017-03-09 23:54 (użytkownik niezalogowany IP: 37.47.10...)

Do Hehe: Mnie to nie interesuje jakie masz zdanie na temat moich komentarzy,poprostu spływa to po mnie,a myslisz ze Twoje sie wszystkim podobają? Najwazniejsze że moje nie są ciagle na ten sam temat i nie komentuje naszego rządu który na dzisiaj taki wstyd przyniosł nie do przyjęcia przed całym swiatem nie tylko UE Spokojnej nocy dla wszystkich tyle na temat dobranoc 🌜

avatar
Wykształciuch - Polska 2017-03-09 23:08 (użytkownik niezalogowany IP: 193.106....)

Leopardy są najlepszymi czołgami, jakie Polska kiedykolwiek miała. O dwie generacje lepsze niż nasze PT-91 "Twardy", nie mówiąc o licznych wersjach T-72.

REKLAMA
Polecamy: taxi kazimierz | kazimierz dolny mapa | Nałęczów | Okuninka, Jezioro-Białe | ogłoszenia | noclegi | słowacja | kazimierz dolny | noclegi | Kwatery prywatne | kamery internetowe | lublin

Copyright ©2003-2017 by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o.

Usługodawcą serwisu jest NOCOWANIE.PL Sp. z o.o.