Kamery internetowe . Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.

obraz odświeża się co 20 sekund

Transmisja na żywo dzięki Webcamera.pl

Zobacz również pozostałe kamery

Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:

Treść komentarza:

avatar

akceptuję regulamin

Komentarze (120222)

avatar
Wykształciuch - Polska 2017-01-22 09:30 (użytkownik niezalogowany IP: 193.106....)

Hahaha Wolałbym, żebyś mnie w tej sztuce nie obsadzała, bo nie skończyła się ona dobrze dla nikogo.
Wolałbym, żeby Polska wybrała sobie inny repertuar do grania, niż taki, co wszystkich wiedzie do klęski.
Nadto obsada w tej roli wprawiła mnie w dobry humor, bo dotąd w większości bywałem "lewakiem".

avatar
Ixi - Kazimierz 2017-01-21 10:44 (użytkownik niezalogowany IP: 178.42.1...)

o ! stado cygańskich rekinów juz wyplynelo !

avatar
Pijany Znad Grodarza - Kazimierz 2017-01-21 07:57 (użytkownik niezalogowany IP: 5.60.54....)

@ Złosliwa Pięknolica
Czy aby dobrze napisałaś " hołota" ? haha

avatar
Beata Małpa Złośliwa Pięknolica - Piekło 2017-01-20 23:07 (użytkownik niezalogowany IP: 83.29.14...)

Padlo haslo o Bogu, zatem mozna uznac okopy Trojcy Swietej na portalu kazimierskim ustanowione.
Wyksztalciuch jakos naturalnie pasuje do roli Hrabiego.
Widze autentyczna obawe w okopanych tu panach, ze przez nadchodzace 4 lata, w czasie kiedy dotychczasowe elity stracily moc rzadzenia, ludzie ktorzy juz nie znaja zasad ortografii i interpunkcji cofna w rozwoju tak, ze ogonami beda na drzewch sie wieszac, kiedy przystapia do szturmu tegoz tu ustanowionego okopu swych niedocenianych Szlachcicow, Zbawcow, PROMETEUSZY.
Hamerykancy niech swe demokracje lepiej wdrazaja tam, gdzie ich wojska je z zapalem wprowadzily-Afganistan, Irak, z namietnoscia tez nad demokracja w Syrii pracuja, to maja dosyc roboty.
Dwa, Hamerykancy sie tak na szlachcie nie znaja, oni maja niemal sama holote, zas wy panowie tu mienicie sie sami szlachta, nie zrozumieja zatem sytuacji.
Tak czy siak widze przed wami ciemnosc. Nie sadze jednak, by spotkala was krwawa rzez, jak dramat wieszczyl. Polacy mimo wszystko nie sa msciwym narodem, nie sadze, ze nawet jesli im przez te 4 lata malpie ogony by urosly ze wstecznictwa,iz potraktowaliby was tak, jak traktowaly swa szlachte nie raz w historii tzw narody dorosle do demokracji:)

avatar
Rybka - Pod Wiatrakiem 2017-01-20 20:27 (użytkownik niezalogowany IP: 37.130.3...)

Pamiętam twoje ostatnie zdanie...czy to do czegoś nie zobowiązuje???

avatar
Wioleta Gdansk - Gdansk 2017-01-20 17:20 (użytkownik niezalogowany IP: 89.71.34...)

O tej porze roku pięknie rynek wygląda

avatar
Obywatel Tfvuj Tfuj - Kazimierz 2017-01-20 11:12 (użytkownik niezalogowany IP: 92.22.11...)

Masz wiele racji wyksztalciuch. Pomijasz jeden aspekt historyczny. To problem licznej choloty. Mysmy potrafili rozmawiac w przeszlosci ale bez jej udzialu i efekty byly (Konstucja 3 Maja chocby) Niestety historia zataczala kolo i cholota dochodzila do glosu (Targowica, PRL). Zamykala sie wowczas wszelaka dyskusja, a kraj sie staczal. Dzis po 25 latach mamy powrot choloty do wladzy i rozprzestrzenianie sie buty prostactwa wszedzie. Zostaly niewielkie enklawy, do ktorych prostactwo i chamstwo nie dotarlo ale to kwestia miesiecy. Jesli nie podejmie sie samoobrony to wrocimy do kulturowych jaskiniowcow. Niedawno czytalem w brytyjskich i hamerykanskich tygodnikach opiniotworczych, iz przyjeto nas do UE za wczesnie, jestesmy spoleczenstwem antyobywatelskim, nie rozumiejacym zasad demokracji i jako jako przyklad podawano nie tylko antydemokratyczne rzady pisu (apogeum panstwa kolesiow-ignorantow) z wielkim spolecznym poparciem ale zachowanie Kijowskiego i poparcie jakie sie mu udziela w ramach ruchu obrony demokracji. Wstyd mi czytajac takie rzeczy.
Wracajac - zrezygnowalismy z karbowego jako organu trzymajacego cholote w ryzach - przy nim pilnowala sie ona w tym co, gdzie i jak mowi jak rowniez powstrzymywala od drobnych kradziezy. Pozbycie sie karbowego to zrozumialy proces rozwoju spolecznego i akceptowalny (czasem zal), inaczej nie byloby demokracji. Mnie zal wiec czasem przyjmuje ow urzad spolecznie by ganiac batem slownym cholote negujaca dorobek 25 lecia wolnej Polski, szerzaca klamstwa, pomowienia, insynuacje, wielbiaca PRL i neobolszewizm pisowski. I tak mi dopomoz Bog (ale nie semicki Jahwe).

avatar
Pijany Znad Grodarza - Kazimierz 2017-01-20 08:20 (użytkownik niezalogowany IP: 31.1.47....)

@ Jorguś
hahahahaha.
Nie grozi, a obiecuje ". REWELACJA. Humor zeszytów.

avatar
Wykształciuch - Polska 2017-01-20 07:16 (użytkownik niezalogowany IP: 193.106....)

Polsce udało się ostatnie ćwierć wieku. Nie mieliśmy tak dobrego od czasów Kazimierza Wielkiego. Startowaliśmy z poziomu formalnego wasala ZSRR. Na naszej ziemi w twierdzach wyłączonych spod polskiej jurysdykcji stało 150tys radzieckich żołnierzy. Polska w świetle prawa międzynarodowego była krajem upadłym. Bankrutem. Formalnie poinformowała o braku możliwości spłaty bieżących długów.

I żeśmy się z tego wygrzebali. Dlatego, że potrafiliśmy ROZMAWIAĆ. Jeden jedyny raz w historii sami wyciągnęliśmy się z bagna.

A teraz dotyka nas kontrrewolucja. Tracimy zdolność rozmowy. Tracimy pamięć o tym, czemu rozwiązania z czasów PRL były złe. Czemu się nie sprawdziły. Umysł ludzki tak działa, że zapomina złe rzeczy. Więc wielu wydaje się, że bagienko było urocze i słodkie.

Tym bardziej w czasach post-prawdy musimy rozmawiać. Nie straszyć się paragrafmi.

Rozmowa ma tą zaletę, że kto zajmuje się słuchaniem i przekonywaniem, nie zajmuje się ostrzeniem noża.

avatar
Jorguś - Zabrze 2017-01-19 17:56 (użytkownik niezalogowany IP: 92.228.3...)

"Wariatkowo" to za mało!!! Debilizm pomieszany z kretyństwem! Moczymorda znad... grozi paragrafami chociaż NIKT mu nie grozi tylko obiecuje i zapowiada. Bawcie się dalej! Ja spadam!!!

avatar
Pijany Znad Grodarza - Kazimierz 2017-01-19 16:44 (użytkownik niezalogowany IP: 77.114.9...)

@ Tfuj Twuj ....
haha. Niczego się nie nauczyłeś.. Prawdziwy ....... rycerz.

avatar
Beata Małpa Złośliwa Pięknolica - Piekło 2017-01-19 14:54 (użytkownik niezalogowany IP: 83.29.11...)

O rety, ale wariatkowo. Dzięki Ala i Pijany za bycie obiektywnymi, nawet jeśli się często, a w zasadzie głównie się nie zgadzamy:)
Tfuj vel Obywatel od dawna wydawał mi się kosmitą, ale mniejsza o to, to samo w sobie nie jest złe. Ale to "pohukiwanie" na inne osoby, których wypowiedzi mu się nie podobały juz za fajne nie były. Obywatelu- nie wszyscy uciekną z podkulonym ogonem bo wam się coś nie podoba. Nie jesteście z waszymi poglądami centrum Wszechświata, ani nawet okolic i co byście tam nie krzyczeli i tupali, ktoś, kto wam stanie na drodze, nie zawsze ustąpi. Póki co, to wy żeście tu nie raz wyzywali od głupich, sami żescie zaczęli. Jakoś nie przypominam sobie by Wyksztalciuch czy Pijany mnie mimo zaciętych sporów obrazili, czy też kogoś innego. Nawet utarczki słowne Pijanego z Jorgusiem są bardziej zabawne niż obraźliwe. Nie znam was ale myślę, ze z takim charakterkiem macie ciężko w życiu o ile to zauważacie w ogóle.
P.s. znam siedem i pół osoby, które po czytaniu waszych postów mają objawy od bólu głowy po skręt kiszek. I co z tym fantem zrobić???

avatar
Tfuj Tvuj - Kazimierz 2017-01-19 14:45 (użytkownik niezalogowany IP: 92.22.13...)

omine parszywosc twego charakteru pijaczku, nie wtracaj sie w moje wojenki, a ja cie pomine bos nikim pleciugo tchorzliwa

avatar
Pijany Znad Grodarza - Kazimierz 2017-01-19 12:44 (użytkownik niezalogowany IP: 46.215.2...)

@ Jednak pomogło . Tylko " Tfuj">
Czy Ty wiesz czym sa inwektywy ?. Nie masz pojecia.
Ogladałeś: " Mieszczanin szlachcicem '?. Tam rownież mieszczuch / Kobiela/ nie wiedział, że mowi prozą.
Widzisz analogie ?. Nie widzisz ?. A widzisz. Nie masz pojecia co to inwektywa.

avatar
Tfuj - Kazimierz 2017-01-19 11:00 (użytkownik niezalogowany IP: 92.22.11...)

juz trzesiesz portkami? bluzgac innym potrafisz sadzac o swej anonimowosci w interku? juz jak pisiak paragrafy szykujesz tchorzliwy pijaku? a ja ci sie odwdziecze werbalnie przy ludziach bys sie zawstydzil - tego mi nikt zabronic nie moze

avatar
Pijany Znad Grodarza - Kazimierz 2017-01-19 08:13 (użytkownik niezalogowany IP: 46.215.6...)

Art. 190

§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego

avatar
Pijany Znad Grodarza - Kazimierz 2017-01-19 08:11 (użytkownik niezalogowany IP: 46.215.6...)

@
Ooo. Skróciłeś zamiast powiekszyć.
Ps. to Twoje ;" ci się odwdzieczę osobiście, na rynku" jest GROZBĄ ?.
Pamietaj, że w kodeksie karnym jest mowa o " grozbie karalnej "

avatar
Tfuj - Kazimierz 2017-01-18 16:36 (użytkownik niezalogowany IP: 92.22.12...)

wyksztalciuch pozwol, ze ludzie beda mieli swoja ocene. dla mnie malpa to sedno babola z prowincjonalnego magla, ktory plecie bzdety byle swoj limit dzienny slow wyrzucic inaczej ma wapory, dlatego postuluje by sie wyniosla z Kazika, z ktorym niewiele ma wspolnego/
Pijany proponuje ci wiecej mysl a mniej mow, bo od lat farmazonisz jak przyglup z koniecznoscia wypowiadaniz sie na kazdy temat, w wiekszosci nie majac o temacie pojecia, Inwektywy sobie schowaj, a ja ci sie odwdziecze osobiscie, na rynku, przy ludziach.

avatar
Pijany Znad Grodarza - Kazimierz 2017-01-18 08:03 (użytkownik niezalogowany IP: 5.174.11...)

Podzielam poglad na sprawę @ Pięknej Małpy , a @Tfuj Tvuj - proponuje 3 część nicka. Mianowicie " Ch.j"

avatar
Wykształciuch - Polska 2017-01-17 20:54 (użytkownik niezalogowany IP: 193.106....)

Piękny widok dziś w nocy. Kamera nie tnie, rozdzielczość wysoka, a śnieg doświetla. A ja sobie wyszedłem o zachodzie słońca i patrzyłem na moje wielkie miasto w dolinie (mieszkam na wzgórzach). Czy wiedzieliście, że smog zalegający w dolinie, gdy spogląda się na niego z góry, potrafi "falować" na kształt mórz z japońskich drzeworytów lub zwijać się jak kobiece loki?
W sumie to piękne... jeśli się spogląda z góry. A nasz rząd widzi przyszłość w spalaniu węgla. Kopciuchowo to widzę.

***

Nie przezywaj Beaty od prymitywów, mimo że jej poglądy bywają niespójne i nieprzemyślane. Jednak potrafi pisać po polsku, z uwzględnieniem istnienia ortografii i interpunkcji.
Przeczytaj stronę prawicową na Interii - tych zwykłych ludzi, nie płatnych trolli. Pokazują zanik wszystkiego: logiki, uczuć wyższych. Zanik ortografii, interpunkcji.
Ta prawie niepiśmienna część Narodu była od zawsze. Ale dawniej wiedziała, że ma się wstydzić i dokształcać, a teraz jest czczona jako "prawdziwi Polacy".

REKLAMA
Polecamy: taxi kazimierz | kazimierz dolny mapa | Nałęczów | Okuninka, Jezioro-Białe | ogłoszenia | noclegi | słowacja | kazimierz dolny | noclegi | Kwatery prywatne | kamery internetowe | lublin

Copyright ©2003-2017 by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o.

Usługodawcą serwisu jest NOCOWANIE.PL Sp. z o.o.