Kamery internetowe . Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.
Widok z Apartamentu Rynek 1

Zobacz również pozostałe kamery

Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:

Treść komentarza:

avatar

akceptuję regulamin

Komentarze (121556)

avatar
SoltysK. - Kazimierz 2019-10-15 16:57 (użytkownik niezalogowany IP: 2.216.23...)

Właściwie nie wiem, zle mi się mapa w głowie odwzorowała, a i pamieć czasem zawodzi co my z urodzenia Dolnoślązacy, to przepraszam; doczłapałem się do mojej przychodni (trza pod gore) sprawa pilna, dzięki reformie z września mus się stawiać po to co działało automatem od lat - zawsze są reformatorzy dobrego. Zastałem drzwi zamknięte bez żadnego info, a mówią cywilizacja informatyczna, a dobro pacjenta przyświeca. Cie choroba wszędzie dobrze gdzie nas ni ma.

avatar
Tadek - Głogów 2019-10-15 16:26

Ja mam powody do dumy? A z czegóż to?

avatar
SoltysK. - Kazimierzow 2019-10-15 09:02 (użytkownik niezalogowany IP: 2.216.23...)

Można rzec co pan Tadek ma powody do dumy, lokalnym patriotom być sobie może bez żadnego wstydu; Luke na miłość boska - nie wywołuj wilka lub w innej nomenklaturze - nie dzwon po szambelana by wieko szamba uchylił, cie choroba... z drugiej strony ten co w reku z latarnia ku skraju przepaści przez ciemność dokoła musi być co najmniej lekko szalony inaczej nie zdoła...

avatar
Tadek - Głogów 2019-10-15 08:02

Dzień dobry. Witam z miasta, w którym się urodziłem i mieszkam z żelazną konsekwencją. Sołtys widzi ciemność, ja nie jestem aż tak krytyczny :)

avatar
Luke - Góra Kalwaria 2019-10-14 18:24 (użytkownik niezalogowany IP: 31.174.1...)

Ciekawe czy ten ze zwolenia, chociaż się tam urodził ale nie mieszka już zniknął czy gdzieś czeka w ukryciu? Smrodek jakby mniejszy więc chyba się obraził i zniknął.
Dobry wieczór wszystkim:)

avatar
SoltysK. - Kazimierzow 2019-10-14 17:46 (użytkownik niezalogowany IP: 2.216.23...)

niestety tak, tam u ciebie jeno jaśniej jak czytam, cie choroba

avatar
Tadek - Głogów 2019-10-14 13:27

Od góry i z dołu też?

avatar
SoltysK. - Polska 2019-10-14 03:57 (użytkownik niezalogowany IP: 2.216.23...)

ciemność widzę dookoła, cie choroba

avatar
Podaj Imie I Nazwisko - Kazimierz 2019-10-12 22:19 (użytkownik niezalogowany IP: 82.132.2...)

Juz sie cizba kołtuni widze z tymi wpisami spolecznosciowymi. Polskie kołtuny typowo. Aby sobie dopier na wzajem. I na kazdym forum tak samo. Zaraz sie mistrz ortografiji znadzie. Zabawne

avatar
SoltysK. - Kazimierzow 2019-10-10 19:37 (użytkownik niezalogowany IP: 2.216.23...)

panie Tadek, tytuł się liczy reszta jest milczeniem, cie choroba, ja przeczytam ze 3 strony po znajomości, obiecuje.

avatar
SoltysK. - Kazimierzow 2019-10-10 19:35 (użytkownik niezalogowany IP: 2.216.23...)

Oj panie Tadek i wogole cale TWA i rodacy, co za wspaniała wiadomość - Olga Tokarczuk Nobel !!! ucieszyłem się jak dziecko podskakując w gore; kiedyś po przeczytaniu jednej z jej książek zakochałem się w autorce (intelektualnie bez chuci) i to trwa. Radość rozpiera me serce ale nie byłbym sobą gdybym nie zrobił końskiego zyg-zyg imienniczce - i co jaskółeczko wyszło głupio trochę? Taka nagroda to kij z dwoma końcami, z jednej okropnie się poszerzy baza czytelnicza, co się wielu ludziom przyda, a z drugiej to problem dla pisarza, może się okazać ciosem śmiertelnym dla twórczości. Wierze głęboko, Olga T. da sobie rade z celebrą, mediami i politykierami (a ci lubują się przyspawać do cudzych sukcesów) i spokojnie będzie kontynuować swoją drogę, jest ponadprzeciętnie inteligentna i ma siny charakter. Hurra, Niech Zyje !!! proszę innych o wypowiedz w temacie, cie choroba.

avatar
Tadek - Głogów 2019-10-10 19:22

Patrzaj sołtysie, cóżeś narobił! Jedynego mojego potencjalnego czytelnika zniechęciłeś i teraz cały mój powstający doktorat o źle zaparkowanych pojazdach zda się pójść na marne!

avatar
Zibi - Zwoleń 2019-10-10 19:08 (użytkownik niezalogowany IP: 78.10.21...)

Ale jaja:)))Normalnie siedzą trole i czatują teraz na tej kamerce czy ktoś prawdy o nich nie napisał. Wyluzuj sołtys, już nie będę nic pisał, mam lepsze rozrywki niż użerać się z tobą. Jak będę w Kazimierzu pod kamerką to pokażę ci faka. Siedź i czekaj i tak nie masz innych zajęć. A tak dla wyprowadzenia cię z błędu: to, że małpujesz sołtysa Kierdziołka, wcale nie czyni cię zabawnym, ani oryginalnym. A ja wcale nie mieszkam w Zwoleniu, chociaż się tam urodziłem. Więcej tu nie zajrzę, więc możecie kontynuować te wzajemne pierdy.

avatar
SoltysK. - Kazimierzow 2019-10-10 19:07 (użytkownik niezalogowany IP: 2.216.23...)

Po trzecie. Kultura osobista. Tu zauważamy całkowity brak u Zibiego ze Zwolenia wiec rozwijanie zbyteczne. Jeno uwaga - nie obrażaj innych ludzi bo jesteś zbyt maluczkim by się w ogole do nich zwracać. Nie obrażaj mnie ani moich przyjaciół, nic o nas nie wiesz, a twoje przypuszczenia są na poziomie pepega z gummmy, mierzysz swoją miarą, a intelekt ci nie dostarcza prawidłowych instrumentów wiec zastępujesz je zwykłym chamstwem. I uważaj - dałeś się nabrać na zwykłą czytelną dla średnio rozwiniętych podpuchę by obnażyć się do końca. Mógł bym ci doradzić jak uzupełnić wykształcenie, zmienić środowisko, w którym się meczysz, co zrobić ze sobą by być dobrym i kulturalnym człowiekiem, a dla bliskich ukojeniem w trudnym życiu. Ale wybacz Zibi ze Zwolenia nic mnie więcej nie obchodzisz i nie odzywaj się, ani do mnie, ani do moich przyjaciół. Czyli spadaj raz na zawsze, cie choroba, bo przecież na słowo klucz nigdy się nie zdobędziesz.

avatar
SoltysK. - Kazimierzow 2019-10-10 18:50 (użytkownik niezalogowany IP: 2.216.23...)

Po drugie Zibi ze Zwolenia zaczął od negatywnych ocen innych w sposób chamski i wciąż kontynuuje. Jeszcze raz - kto to jest Zibi ze Zwolenia? Kto mu dal prawo do oceny i rozstawiania innych po kątach? Sam się powołał na cenzora i zarządce podkamerek. To znamionuje jednostkę psychopatyczną (tupet i bezczelność) o podwyższonym ja (wydawanie rozkazów). Taka postawa wypływa z kompleksów. Niektóre są czytelne, wpisy Zibiego ukazują człowieka o niskiej inteligencji (dobieranie argumentów) i slabo wykształconego (jezyk, składnia). Za to ambicji mu nie brakuje (próby bycia zarządzającym mędrcem, mentorem dla nawet sobie nie znanych ludzi). Czyli typowy objaw człowieka niesionego ambicjami, a poruszającego się powyżej możliwości intelektualnych. Kompleksy temuż, iż Zibi ze Zwolenia zdaje sobie sprawę z własnych ułomności. Stad tez zawiść do innych o umiejętność porozumienia się bez owego chamskiego jezyka. Własnie ten jezyk pelen prostackich epitetów ukazuje nam obywatela żyjącego w prostackim otoczeniu, które mu doskwiera bowiem zaniża samoocenę. Prawdopodobnie jest tez utrapieniem dla bliskich, tacy ludzie kiepsko się komunikują, przyjmują postawę mentorska nawet głosząc zwykle banialuki, nie potrafią być partnerem dla nikogo. Reasumując - Zibi ze Zwolenia - jednostka psychopatyczna, zakompleksiona o zawyżonej samoocenie ale z ambicjami.

avatar
Tadek - Głogów 2019-10-10 18:21

A ja się tam odzywać nie będę, bom się zajął pisaniem dzieła literackiego o źle zaparkowanych pojazdach i liczę, że na drugi rok Nobla z literatury mam pewnego, bo mnie w tym roku jedna Pani (też z Polski) ubiegła.

avatar
SotysK. - Kazimierzow 2019-10-10 18:08 (użytkownik niezalogowany IP: 2.216.23...)

Czyli czas na Zibiego ze Zwolenia nadszedł, cie choroba. Kto to jest? Nikt nie wie, pojawił się nagle i z chamska, obrażając mnie i moich przyjaciół. Można się jeno dowiedzieć z tych 4 wpisów. Po pierwsze Zibi ze Zwolenia wyraził oburzenie tym, iż jacyś ludzie śmią tu sobie rozmawiać i wyraził, (ba nawet zażądał) swoje oczekiwania. A mianowicie ludzie tu mają wpisywać teksty ...pełne mądrości o kazimierskich wydarzeniach..., a jak kto mało mądry to opisywać zle zaparkowane pojazdy. Nikt oczekiwań nie spełnił!!! A czemu to miałby spełniać? Bo jakiś nikomu nieznany sobie zażyczył? Dorosły człowiek jeśli oczekuje czegoś od innych to Zibi ze Zwolenia zapamiętaj to sobie albo za to płaci albo wymienia się dobrem. Nie stać cie bos bidak, a dobra w tobie brak - to nie oczekuj i nie żądaj niczego od innych. Male dzieci wywrzaskują swoje oczekiwania tupiąc nóżką. Jeśli tak robi dorosły to jest po prostu NIEDOJRZAŁY czyli używając języka Zibiego -gówniarz. Tyle po pierwsze cie choroba.

avatar
Zibi - Zwoleń 2019-10-10 17:26 (użytkownik niezalogowany IP: 78.10.21...)

Sołtys ty jesteś najgorszym psych.lem ze wszystkich trzech. Weź się zajmij czymś pożytecznym, a nie siedzisz tu na tej stronce i pierdz.sz jak chora gęś. Podejrzewam, że jesteś pod wpływe jakichś psychotropów i dlatego masz takie jazdy, albo po prostu gorzałę walisz i tyle. W każdym razie to twoje pierdz.nie normalne nie jest i nie strugaj tu filozofa, bo już dawno w gów.o wlazłeś i lepiej doprowadź się do porządku. Te twoje smęty wcale zabawne nie są jak ci się zapewne zdaje, ale po prostu żałosne, aż się wszystkim d.py marszczą jak to widzą. Oczywiście nikt tu oprócz was nie robi żadnych wpisów, bo nikt nie chce zadawać się z czub.mi. Możesz się popisywać swoją ,,błyskotliwością" na privie, tam możecie sobie wypisywać co chcecie, wyznawać sobie miłość, podziwiać swoją mądrość, elokwencję a nawet dogodzić sobie. Miałem zamiar osr.ć was i więcej nic tu już nie pisać, ale sołtys pierdziołek przy.ebał się do kogoś jeszcze (Zazibim). To sołtysa trzeba utemperować, bo odjechał już całkowicie.

avatar
SoltysK. - Kazimierzow 2019-10-10 10:26 (użytkownik niezalogowany IP: 2.216.23...)

Kogoś może zdziwi co od razu wsiadłem na Zazibim to podjaśnię cie choroba... Jak każdy pamięta ze szkoły, wokół jednostek psychopatycznych zawsze krążyły satelity gromadząc się wokół jak ćmy przy świetle. Jeno psychol nie porażał światłością, a imponował fizyczna silą, chamstwem i bezczelnością. Gdy kto stanął psycholowi przeciw (a bywało za co - za upokarzanie młodszych i słabszych, bicie ich czy za czyny przestępcze jak zabieranie rzeczy czy 2 śniadania) satelity broniąc się czyli swej opoki tchórzliwie atakowały sprawiedliwego od tylu. Od dziecka widziałem satelity jako najgorszy sort ludzki i nie myliłem się. Widać to choćby w polityce i nie tylko naszej. Wokoło silniejszego krążą mendy bez charakteru i zasad, psychol buduje z nich swoja świtę i potem rozmieszcza tam gdzie chce miec wpływy. Dorosłe satelity z podzięki za umożliwienie dobrej egzystencji gotowi są na wszelkie niegodziwości dla swego guru. Kłamią w żywe oczy wysługując się i posłusznie wykonują najbardziej obrzydliwe polecenia. Psychole takimi się urodzili i są społecznie użyteczni - kto inny byłby zimnym chirurgiem na przykład. Sęk w tym by ich utemperować w odpowiednim czasie. Jest to proste, boja się siły drugiego człowieka i siły państwa, bowiem tyko takie argumenty docierają. Z satelitami gorzej, stali się takimi z powodu własnej porażki niedorozwoju charakteru, pełno ich w każdym środowisku przyspawanych do jednostki silnej, budują swoje kariery poprzez łaszenie się (nazywamy ich lizyd..y) i intryganctwo. Czynią wiele krzywd bliźnim, temu skrywają się udając bogobojnych często za parawanem dobroczynności pokazowej. Satelitom złudne poczucie bezpieczeństwa zapewnia guru (w interku anonimowość) psychol guru jest bardziej strachliwy i potrzebuje ochrony fizycznej lub państwa, im zajdzie wyżej tym większej. Chyba nie ma nikogo kto by z satelita nie miał do czynienia, który mu w życiu nabruździł, nieprawdaż? Jeśli kto łaskaw podzielić się byłoby mi milo. Czyli ZaZibie i podobni - spadajcie, cie choroba...

avatar
SoltysK. - Kazimierzow 2019-10-10 03:16 (użytkownik niezalogowany IP: 2.216.23...)

zazibim - zibi oczekuje komentarzy pełnych mądrości na temat kazimierskich wydarzeń lub relacji ze złego parkowania, a nie wynurzeń kolejnego oczekującego od innych, a nie mającego nic poza prostackim ocenianiem do powiedzenia, cie choroba...

REKLAMA

Jakość powietrza w Kazimierzu Dolnym

Polecamy: taxi kazimierz | kazimierz dolny mapa | Nałęczów | Okuninka, Jezioro-Białe | ogłoszenia | noclegi | słowacja | kazimierz dolny | noclegi | Kwatery prywatne | kamery internetowe | lublin

Copyright ©2003-2020 by NOCOWANIE.PL Sp. z o.o.

Usługodawcą serwisu jest NOCOWANIE.PL Sp. z o.o.