Kamery internetowe w Kazimierzu Dolnym. Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.
Kamera Kazimierz Dolny, Rynek i kamienice

powiększ kamerę
Widok z Apartamentu Rynek 1
Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:
REKLAMA
Komentarze (122733)
Czarne chmury nad Kazimierzem.........
ładny ten kazimierz:) jade tu 09.05.2005 na wycieczke czyli w poniedziałek
a dokładniej jade do schroniaska pod wianuszkami szukajcie mnie tam:)
Zauważyliście zadziwiającą ceche programu Lex - gdy działa zmienia domyślne kolory ustawień windowsowskich- włącz Lex i po chwili prawoklik na pulpit-> okienko będzie ciemnoszare zamiast prawie białego;P
Olu ! Proponuje nocleg u Pani Anny Kołodyńskiej w Czerniawach ,jest tam cicho i spokojnie, a do centrum 15-20 minut spacerkiem
eha ta pogoda deszcz, nie za ciepło i brak ludzi :( prognozy tez jakieś niespecjalne, normalnie lipa max.
BRYLANT zyje, pracuje sobie, maturke ma w przyszlym tygodniu i wyrywa laski calymi dniami:) bedzie w Rynkowej dzisiaj wieczorem. Cos jeszcze chcesz wiedzec "ona"?
B.D./ ja też lite tala pa svenska. Ale jakbym pojechał do szwecji pewnie bym sobie przypomniał i by było lepiej:D
Zenobi: Jag talar lite svenska
Dzień dobry Wam! U mnie już nie pada, więc jest nadzieja;)
mam nadzieje ze za tydzien bedzie lepsza pogoda !?! Nie chce parasolka chodzic po rynku i tak ich jest za duzo...
doradźcie, chcę przyjechać na wakacje w okolice Kazimierza.Interesuje mnie jakies spokojne miejsce, nie daleko Kazimierza, tak, by odpocząc i zwiedzić. Gdzie najlepiej nocowac?Pomóżcie!
B.D. dziękuję za pozdrowienia! Również pozdrawiam:) Pozdrowienia także dla Marceliny i ały :)
Marcelina, witam Cie ! Jednak wrocilas do nas.
Nie wiem czy dzis bede na czacie - mysle ze raczej jutro.
Pozdrowienia dla Ify
a co u Brylanta??
Cześć B.D. :). Może jakoś niedługo spotkamy się na czacie. Pozdrawiam !
ala, pozdrawiam Cie !
A propos parasolek - wcale nie szpecą. Kazimierz jest obszerny, długi uliczkami na cztery strony swiata a Rynek wiekszy niz kamerka wskaże. I nawet lepiej. To jest tylko konwencja, znak a w rzeczywistosci jest lepiej !!
Uff coraz gorzej. Dobrze, że teraz nie pojechałam, pieniążki z deszczem by przeciekły ... Zostawiam tu jednak dużo przyjeżdzajac z Gdańska
ała piękna piosenka..... parasolki, parsolki dla dorosłych i dla dzieci.....
A co by było, gdyby parasole zniknęły?:
Parasolki, parasolki dla dorosłych i dla dzieci!
Parasolki, parasolki - kropla przez nie nie przeleci!
Parasolki, parasolki. parasolki bardzo tanie!
Parasolki, parasolki proszę brać panowie, panie