Kamery internetowe w Kazimierzu Dolnym. Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.
Kamera Kazimierz Dolny, Rynek i kamienice

powiększ kamerę
Widok z Apartamentu Rynek 1
Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:
REKLAMA
Komentarze (122737)
widze,że choinka już stoi!!, ale kto będzie ją ubierał i jak?? jeżeli tak jak w ubiegłym roku to lepiej by było gdyby stało sobie piękne gołe drzewko!!, a może by tak w porozumieniu ze strażakami/bo słyszałem,że to oni mają się tym zajmować/ spotkalibyśmy się?mieszkańcy i poprzynosili byśmy po bombce i przy słuchaniu kolęd razem ubralibyśmy ten symbol najpiękniejszych Świąt??
Pozdrawiam wszystkich bywalcow... czy przychodzi tu ktos ze Skowieszynka ?
Już wczoraj widziałem kogoś takiego, ale przypisałem to gorączce ;)
czy to św.ikołaj przeszedł Rynkiem?
Fajne drzewo rośnie na rynku!
WOW !!! :)) już stoi !teraz tylko wypatrywać, jak bedzie ślicznie ubrana i oświetlona!- u nas już jest na Rynku od 6.12 piękna choinka!:)-pozdrawiam
Kisiek - bez zbędnych emocji... Nie da ocalić wszystkich drzew, niszczą je zarówno spaliny jak i opady deszczu, więc wycinka niekoniecznie jest głównym sprawcą nieszczesć dendrologicznych...
Choinka! :))
Pozdrawiam wszystkich!
nareszcie choinka!!!!!! az milo bedzie przez rynek przejsc!!!!!!
zaprasza do przeczytania info o maratonie pisania listow w kazimierskim gimnazjum w dziale AKTUALNOSCI
Wy Idioci, wycieliscie drzewo i się cieszycie. Lepiej wytnijcie wszystkie,a potem siebie na wzajem.
POZDROWIENIA DLA KASI M. Z LASU STOCKIEGO PS. POZOSTAL 1 DZIEN
Oj, muszę już na dłużej stąd się oddalić. Nie mogę na bieżąco śledzić całej ceremonii stawiania tego pięknego, zielonego drzewka. :) Ale jest w dobrych rękach, więc wieczorem zobaczę efekt pracy dzielnych Ludzi. Mmmmm, czuć już zapach bajecznego, świerkowego igliwia unoszący się w chłodnym powietrzu .... mmmmmm...:)
Pozdrawiam Wszystkich po obu stronach kamerki! :)
Do później! Paaaaa. Życie wzywa. Trzymajcie się ciepło!:)
vielen dank, werde natürlich vorsichtig fahren! wie immer;)
werde mich auch sobald wie möglich dann melden. weißt du eigentlich, ob es zur zeit noch irgendwo in kazimierz möglich ist zu surfen?
piekna choinka ;)
do Zuzi lat 9- Zuziu czy Aneta i Magda też z Tobą przyjeżdżają co dwa tygodnie do Kazimierza?A co z Kacprem?
masa bylem tam niedawo
O Tannenbaum, O Tannenbaum, die Oma hängt am Gartenzaun !
Choinka już prawie w stoi:))) Mamy więc kawałek lasu na kazimierskim Rynku:) Widok radosny.:) I gdyby jeszcze Niebo było łaskawe w bieluteńkie płatki śniegu...:):):):)
Hurrrrra, tak, ten żółty dźwig będzie zaraz podnosił choinkę... :)Kazimierz zrobi się już bardziej świąteczny, choć przecież zawsze jest bajkowy...:))))