Kamery internetowe w Kazimierzu Dolnym. Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.
Kamera Kazimierz Dolny, Rynek i kamienice

powiększ kamerę
Widok z Apartamentu Rynek 1
Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:
REKLAMA
Komentarze (122733)
Jeszcze słówko ..przegrywać należy z klasą...jak wdać poniżej pisowcy tego nie potrafią i jeszcze jedno prec
zydent Polski nazywa się Komorowski a nie KomrUSA
i jak dobrze, że wygrał wielbiciel Putina...... ach jak Adaś się cieszy
Ufff wielbiciel Gierka może nie wygrał....komuna jednak nie wróci
Mylisz się POprawiony wyborco, nie ma jednej Polski i szybko nie będzie. Komorowski, pomimo całej machiny poparcia mediów i systematycznego prania mózgów 'wyborcom' takim jak ty, czyli osobnikom bezkrytycznie łykających medialną papkę, nie był w stanie wzbudzić szacunku i zaufania u prawie połowy polskiego narodu. A jego prezydentura jeszcze bardziej pogłębi dotychczasowe podziały.
Hasło Komora: Zgoda buduje. Nikt nie zapytał: na co zgoda ? Ale dowiemy się już wkrótce..... tym, którzy głosowali na Komoruskiego radzę powstrzymać przedwczesny entuzjazm :>
Buziaki Kasiu Droga. Tak wiele w Tobie ciepła i radości żucia.
To ja łoretyjakienumery.Całuski dla mojego Mariusza.
rzeczywiście, może dlatego że to samodzielne po dziś niektórych razi, ale byczek oczywisty. A a tą poezję do pięknych trudno zaliczyć.
Miłego wieczoru i spokojnej nocki dla wszystkich, bo wszyscy... to jedna ...:)
No jasne... najpierw dokopać a później się wycofać ..przekonaj mnie,że się mylę.Zresztą masz rację nie przekonasz mnie.PIS-u nigdy nie lubilam i chyba nie polubię.
Mam gdzieś sprawy polityczne, ale skazanie na 5 lat przemówień gajowego to po prostu sadyzm!!! Jeśli wyniki się potwierdzą emigruję!!!
Szkoda mi czasu na odpowiedź przy takiej argumentacji.
Bez przesady jestem szczera ..nie było w tych wyborach naprawdę dobrego kadydata a głosowałam na Komorowskiego bo uważam ,że jeden prezydent Kaczyński wystarczy, drugi (i jeszcze bliźniak)to przesada...mam prawo głosować i mieć swoje zdanie wojtku
... Pozdrawiam wszystkich zakochanych w Kazimierzu. .......
te wyborca z 21:38, ty to się najpierw naucz polskiego i poprawnej ortografii, a dopiero potem oceniaj poezję :D
dla mnie wierszyk jest mało świetny, poprostu pis-owski
Smutny jest ten podzial Polski na tę biedną, po prawej stronie Wisły i tę bogatszą,niby świadomą.Moim marzeniem jest by ten podział wreszcie znikł, ale wiadomo marzenia rzadko się spełniają i nikt z polityków nie przejmuje się biedną Polską , już nie B ale C, jest to smutne( ale mój wpis wskoczył mi dwa razy, ha.. złośliwość materii)
ciekawska jak zwykle, na dwoje babka wróżyła, czyli bez pomyślunku i bez sensu
Do wyborcy:
Świetny wierszyk nie rozumiem tylko jednego,
dlaczego PO potrzebuje aż 500 dni? Przecież Jaruzelski starczyło tylko 100 na pełną pacyfikację.
Oj matołki, matolki od 20-stu lat mamy demokrację i jak widać niektórym to nie pasuje.Należy się z tym pogodzić.Pierwszy raz wygrał "mój" kadydat ale prawdę mówiąc mam mieszane uczucia, zdaję sobie sprawę,że po wyborach wszystko będzie tak jak zawsze w polityce.Politycy obiecują nam cuda a gdy już ich wybierzemy szybko zapominają o obietnicach.Kończąc to "zwycięztwo " ma dla mnie gorzki smak, nie wierzę już w obietnice polityków ale PIS-u nie lubilam i nie lubię i nie wierze w cudowną zmianę p.Jarosława.
Oj matołki, matolki od 20-stu lat mamy demokrację i jak widać niektórym to nie pasuje.Należy się z tym pogodzić.Pierwszy raz wygrał "mój" kadydat ale prawdę mówiąc mam mieszane uczucia, zdaję sobie sprawę,że po wyborach wszystko będzie tak jak zawsze w polityce.Politycy obiecują nam cuda a gdy już ich wybierzemy szybko zapominają o obietnicach.Kończąc to "zwycięztwo " ma dla mnie gorzki smak, nie wierzę już w obietnice polityków ale PIS-u nie lubilam i nie lubię i nie wierze w cudowną zmianę p.Jarosława.