Kamery internetowe w Kazimierzu Dolnym. Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.
Kamera Kazimierz Dolny, Rynek i kamienice

powiększ kamerę
Widok z Apartamentu Rynek 1
Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:
REKLAMA
Komentarze (122736)
Ake tam fajnie :) Muszę się wybrać ;]
Czy Ktoś może czytał to " Pawie pióro" - Bogusławskiej i Tatarkiewicz?
Hej Bramcio! Co to ma znaczy likarstwo, hę? :D :P
Où êtes-vous cachant Charles? :P
Na targ idziemy drodzy rodacy!
Tu swieże ważywa leżą na tacy,
a oprócz tego,
drogi kolego,
Targ ma swój urok i czar ;)
Charles, gdzieś ty?! :>
Witajcie okołoświtowi AU, Luke, witajcie obecni-nieobecni Aneri, Olga, ciekawska, Marzenka, misiaczek, Beaty, emigrantka, artus, MM, Tadek, bramcio, Liko i inni i kolejni i staro- i nowozauroczeni :)
Pozdrawiam słonecznie.
I znowu targ :) Witam wszystkich cieplutko :)
A my właśnie ruszamy do tego urokliwego Miejsca...
jak zobaczycie w kamerce na ryneczku "ludziów" i dwa basset houndy to będziemy my:)
pozdrówka
Pozdrawiam wszystkich przed kamerkami, jak patrzę na ten targ to przypominam sobie jak w ubiegłym roku w czasie urlopu, ja tam robiłam zakupy. Chcia.łabym znowu przyjechac do Kazimierza, ale to tak daleko ode mnie. Miłego dnia
pozdrawiam
Piękny słoneczny dzień się zapowiada. Ja też w Kazimierzu ładuję akumulatory.Pozdrowienia -mika Luke gośik artus AU i wszystkich niewymienionych.
Czy na jakimś straganie sprzedają "Brulion Kazimierski" Nr 8? Jeżeli tak, to zaraz jadę do Kazimierza!
a co najgorzsze to właśnie go niedawno spotkałam po 13 latach
kto wie kiedy są dni targowe w annopolu ciągnie mnie tam okropnie pewnie dlatego że tam zostawiłam swoją starą miłość
nie wiem dlaczego ale mam jakiś sentyment do wisły
tak Gośik ażeby funkconować w tym społeczeństwie trzeba podładować akumulatory
wiosna to najpiękniejsza pora roku miło patrzeć jak wszystko budzi sie do życia człowiek dostaje takiej energi do funkcjonowania w tym społeczeństwie
chcę do Kazimierza
Witam i pozdrawiam wszystkich jaki piękny dzionek dzisiaj mamy aż chce sie z łóżka wstać i pobiec na targ po warzywaq