Kamery internetowe w Kazimierzu Dolnym. Zobacz obraz na żywo, pozdrów znajomych.
Kamera Kazimierz Dolny, Rynek i kamienice

powiększ kamerę
Widok z Apartamentu Rynek 1
Skomentuj to co widzisz, pozdrów znajomych:
REKLAMA
Komentarze (122737)
ma nadzieje ze jutro pogodka dopisze w tym cud miasteczku mojej kolebce...pozdrawiam ser.wszystkich art..itp
Dzien dobry, chinczyczy będą prawdopodobnie budować nam stadiony, metro,autostrady. Kiedys patriotyczne hasła typu- dobre bo polskie, polak potrafi wychowywaly dzieci, a co teraz ? temat jak rzeka.
Nic już mi się nie chce.
Tylko na ryneczek do Kazimierza.
Cium dla Ewy.
Patrzę, patrzę i Niki na Rynku nie widzę.
Teleporter pewnie odpoczywa w polu.;)
Dobry den:)
Cześć Malwa - warzywka, owoce i inne smakołyki na rynku sprzedają;)
Cześć wszystkim, co dziś jest na rynku?
Witajcie, dobrego dnia Wszystkim. Targowy tłumek na Rynku.
Aneri jak miło znów Cię tu widzieć. ;)
Może jednak uda Ci się pojawić na kazimierskim spotkaniu, jeśli nie teraz, to we wrześniu, przemyśl spawę i przyjeżdzaj.;) Pozdrawiam ciepło.
Teleporter Tadka mknie po niebie i pewnie wczesnym popołudniem będzie już na Rynku. Wypatrujmy więc w kamerce białej Niki, bo ona jest znakomitym znakiem rozpoznaczym Tadkowej Ekipy.:)
Co tu tak dużo ludzi?
Z ciepłym dotykiem słońca, pozdrawiam Was wszystkich.Cudownego dnia i udanych spotkań.Tych kazimierskich.Też chciałam być z Wami,ale...... Zawsze,wypadnie jakieś "ale".Myślami ,będę z Wami:):):)
Dzien dobry
Skorom tedy tak wcześnie przebudzon, grzechem byłoby Dzień Dobry nie powiedzieć. Witajcie bladym kazimierskim świtem.
pijackie dobranoc :)
własnie wróciłam z szybkiego wypadu do Kazimierza:) to moje ukochane miejsce na Ziemi:)było cudnie - tak spokojnie (za wyjątkiem dokuczliwych komarów, ale co tam...).Pozdrawiam wszystkich :)
dobranoc
Branoc.
taka jedna i Tadku trochę mnie nastraszyliście, jutro pomyślę o jakimś innym sposobie :-))
Dobranoc
...rzeczywiście....dobranoc!
Ależ przecudny księżyc wyłonił się nad Górą Trzech Krzyży...
Tadku - miłej pobudki i w drogę.;)
Czy Nika tak wcześnie wstaje?